Cabana San Agustin Etla
A kertre kilátást nyújtó 1 hálószobás Cabana San Agustín Etla vendégeit a hozzávetőlegesen 3 km-re található La mesita meglátogatására invitálja.
A Mercado Tradicional "Los Eucaliptos" csupán 1 km-re, a Balneario Vista Hermosa pedig 16 percnyi sétára van az ingatlantól.
Ételeket készíthet a teljesen felszerelt konyhában, amely kávé/tea készítővel felszerelt.
- Repülőterek
- Oaxaca nemzetkozi repuloter26 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat engedélyezett
Tevékenységek és relaxáció
- Kert
- Grillezési lehetőség
Szoba felszereltsége
- Terasz
- Tea és kávéfőző
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Cabana San Agustin Etla milyen messze van az Oaxaca nemzetkozi repülőtértől?
A Cabana San Agustin Etla autóval 30 percre van az Oaxaca nemzetkozi repülőtértől. - ❓
A Cabana San Agustin Etla biztosít konyhát?
Ez a Cabana San Agustin Etla kávé/tea készítővel és főzőlappal felszerelt teljesen felszerelt konyhát kínál. - ❓
A Cabana San Agustin Etla élvezetes kilátást kínál?
A Cabana San Agustin Etla kertre néző kilátással várja vendégeit.