Cabana San Agustin Etla
Deze 1-slaapkamer Cabana San Agustín Etla is gesitueerd op 12 minuten lopen van Mercado Tradicional "Los Eucaliptos" en biedt toegang tot bezienswaardigheden in de omgeving.
Balneario Vista Hermosa is op slechts 1 km verderop gesitueerd.
De 1-badkamer villa biedt uitzicht over de tuin.
Gasten kunnen maaltijden bereiden in een complete keuken met koffie- en theefaciliteiten.
- Luchthavens
- Luchthaven Oaxaca International26 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Terras
- Koffie- en theefaciliteiten
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe ver is Cabana San Agustin Etla van de luchthaven Oaxaca International?
De luchthaven Oaxaca International en Cabana San Agustin Etla liggen op een afstand van 30 km van elkaar. - ❓
Welke restaurants in de buurt van Cabana San Agustin Etla kun je aanbevelen?
Gasten van Cabana San Agustin Etla kunnen eten in Las delicias de Sherezada restaurant, dat Italiaanse gerechten serveert. - ❓
Is er een keuken in Cabana San Agustin Etla?
Cabana San Agustin Etla beschikt over een complete keuken met koffie- en theefaciliteiten, een kookplaat. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Cabana San Agustin Etla?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Cabana San Agustin Etla verblijven. - ❓
Welk uitzicht wacht op ons vanuit de ramen van dit chalet?
Gasten van dit chalet hebben uitzicht op de tuin. - ❓
Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in deze villa?
Gasten die in deze villa verblijven, kunnen gemakkelijk Fabrica de Papel Vista Hermosa en Mercado Tradicional "Los Eucaliptos" bereiken, die respectievelijk binnen 9 minuten loopafstand van de accommodatie en op 1 km afstand liggen.